Reference

Realizace betonového plotu v Otročkově

včerejší  realizace zakázky na betonové ploty  v Otročkově  proběhla v naprostém pořádku. V dnešní době  je mnoho firem,které prezentují svoji podnikatelkou činnost, proto je těžké na trhu vybrat firmu at  zákazník je spokojen jak  s montáží,tak s finálními prácemi.  Vám p.Chadraba gratuluji k Vašemu  podnikatelskému záměru a hlavně k tomu ,že v dnešní době mít  zaměstnance,které pošlete na realizaci zakázky, PŘIJEDOU - JSOU SLUŠNÍ,UMÍ PRACOVAT a za jejich profesionální přístup k celé zakázce. Opravdu,jsou šikovní,přístup je od těch chlapů je precizní. Již s několika firmami  jsme s manželem  spolupracovali, tak můžeme posoudit a srovnat jednání od majitele až po dělníky na stavbě, tak VÁM  OPRAVDU DÍK.
Martina Čtvrtlíková - Otročkov

Dodání betonového plotu

Dobry den, dekujeme za dodavku betonoveho plotu. Vasi chlapi namontovali plot rychle a precizne a vse v prubehu konzultovali. Byl jsem mile prekvapen jejich pristupem k zakaznikovi a pak i k praci ..... Jeste jednou dekujeme.
Zdenek Apt - Roudnice na Labem

Montáž betonového oploceni Třebovle

Dobrý den, Děkujeme za zaslané faktury. Chtěl bych Vám ještě poděkovat za dodavku a montaz oploceni. Jsem rad ze jsem vybral právě vás na dodávku plotu. Moc děkuji a rád vás doporučím a předám kladné reference.
Vízner - Třebovle