Reference

Betonový plot Varnsdorf

Dobrý den, chtěli bychom velmi poděkovat firmě Kulkabex za realizaci plotu , první strana plotu v únoru 2022 a druhá strana plotu kěten 2022. V dnešní době jedna z mála firem,kde se opravdu můžete spolehnout, že vše co si dohodnete, jak termín,cena,doba příjezdu dělníků, vše dodrženo na 100%. Dále bychom chtěli poděkovat dělníkům, za jejich pracovní nasazení a vyzdvihli precizní práci, ochotu a vstřícnost a profesionální přístup " parťáka pana Chadraby ". Za velmi dobrou cenu získáte nadstandardně odvedenou práci. Vaší firmu budeme velice rádi doporučovat dál. Přejeme Vaší firmě mnoho dalších spokojených zákazníků. S přátelským pozdravem manželé Spilkovi.
Marcela a Petr Spilkovi - Varnsdor

Plot z 30.3 v Zasmukach

30.3 jste u nás v Zasmukach začali a 1.4 dokončili stavbu plotu.Chci Vám a Vaším lidem moc poděkovat za odvedenou práci za přístup a ochotu. Měl jsem malinko obavy jak to bude probíhat ale vaše recenze nezklamali. Jste rychlí, slušný (ještě jsem nezažil aby mne někdo u mne doma oslovil pan domácí:) ) prostě perfektním práce, budu vás doporučovat. Ještě jednou děkuji a přeji hezký zbytek dne. 
 
Tomáš Huk - Zasmuky

Betonový plot u Janovských

Vážený pane Chadrabo. Chci poděkovat za dobře provedenou práci vašimi pracovníky, kteří jsou vysoce profesionální ,šikovní a v dnešní nelehké době velice slušní. Prosím vyřiďte jim, že kdykoliv budu vaše služby potřebovat, rádi je uvidíme. Hodně úspěchů ve vašem podnikání.
Betonový plot u Janovských

Oplocení v obci Chorušice

Dne 29.11.2021, byla Vašimi zaměstnanci realizovaná stavba betonového oplocení v obci Chorušice. Terén byl trochu členitý a nepravidelného tvaru, z čehož jsem měl trochu obavu. Po vyměření trasy oplocení a chvilce práce party Vašich zaměstnanců, moje obavy byly pryč. Bylo vidět, že své práci rozumí, vědí co dělají a byli perfektně sehraní. Se stavbou betonového oplocení Vaší firmou-zaměstnanci jsme s manželkou velice spokojeni.
Zdeněk Švarc - Chorušice

Plot v Liberci Krásné Studánce

Dobrý den vážený pane Chadrabo. Dne 15. 9. Vaše firma a Vaši zaměstnanci stavěli plot v Liberci Krásné Studánce. To co chlapi předvedli, jsem ještě nezažila. Nevím, jak složit poklonu, ale byl to koncert. Příjemní, slušní, nic pro ně nebyl problém, ochotní, v dobré náladě.... S prací byl spokojený i děda, kterému se jen tak něco, nebo někdo nezavděčí - a to je co říct. Když jsem se ptala, jak to šlo po mém odjezdu, tak se dokonce usmíval, když o Vaši firmě mluvil.  S prací jsem byla velmi spokojená, patří Vám velký dík a obdiv.  Doporučila jsem Vás dále, a i svému náročnému kolegovi. Do budoucna přeji mnoho spokojených klientů.
Simona Vondráčková - Krásná Studánka

Plot v Polné

Dobrý den. Děkuji za rychlé zaslání faktury. Rád bych také především poděkoval panu Chadrabovi za navržený termín zhotovení naší zakázky. Následně velice děkujeme partě chlapů co k nám přijela na montáž plotu. Od začátku až do konce profesionální přístup šéfa party a plné nasazení všech montážníků. Jsme velice spokojeni, jak s přístupem k zákazníkovi, rychlostí, vzhledem plotu tak i s cenou. Vaši firmu lze opravdu pouze dál doporučovat.
Libor Mikšíček, Polná

Betonový plot v Příbrami

Dobrý den, děkujeme za poslání faktury za montáž betonového plotu. Moc Vám děkujeme, jsme moc spokojeni. Montáž proběhla bez problémů pod vedením p. Chadraby, který byl velmi vstřícný a celá jeho parta pracovala velmi dobře. Vaší firmu mohu ostatním budoucím Vašim zákazníkům jen doporučit.
Vojtěch a Lucie Maršíkovi - Příbram

Realizace zakázky v Praze Březiněvsi

Rád bych Vám podal zpětnou vazbu k realizaci zakázky ve dnech 31.05-01.06.2021 v Praze Březiněvsi. Se stavbou betonového plotu jsem velmi spokojen. Tým pod vedením pana Martina Kořínka pracoval velmi profesionálně a všichni kolegové odvedli skvělou práci. Co vidím jako velkou devizu je komunikace. Pan Kořínek na místě odborně posoudil celou stavbu a na základě jeho zkušeností zcela jasně vyhodnotil charakter provedení zakázky. Organizace práce celého týmu byla po oba dny efektivní s cílem dobře provést celou stavbu. Jako nadřízený můžete být se svým týmem velmi spokojen! Společnost Kulkabex určitě doporučím, protože spolupráce fungovala na 100%.
Pavel Lucius, Praha

Stavba plotu v Litvínově

Dobrý den, chci poděkovat za úžasnou partu, kterou jste mi poslal na stavbu plotu. Větší dříče jsem neviděla. A jsem naprosto unešená, plot je skvělej. Moc děkuji
Bočková - Litvínov

Realizace betonového plotu v Otročkově

včerejší  realizace zakázky na betonové ploty  v Otročkově  proběhla v naprostém pořádku. V dnešní době  je mnoho firem,které prezentují svoji podnikatelkou činnost, proto je těžké na trhu vybrat firmu at  zákazník je spokojen jak  s montáží,tak s finálními prácemi.  Vám p.Chadraba gratuluji k Vašemu  podnikatelskému záměru a hlavně k tomu ,že v dnešní době mít  zaměstnance,které pošlete na realizaci zakázky, PŘIJEDOU - JSOU SLUŠNÍ,UMÍ PRACOVAT a za jejich profesionální přístup k celé zakázce. Opravdu,jsou šikovní,přístup je od těch chlapů je precizní. Již s několika firmami  jsme s manželem  spolupracovali, tak můžeme posoudit a srovnat jednání od majitele až po dělníky na stavbě, tak VÁM  OPRAVDU DÍK.
Martina Čtvrtlíková - Otročkov

Dodání betonového plotu

Dobry den, dekujeme za dodavku betonoveho plotu. Vasi chlapi namontovali plot rychle a precizne a vse v prubehu konzultovali. Byl jsem mile prekvapen jejich pristupem k zakaznikovi a pak i k praci ..... Jeste jednou dekujeme.
Zdenek Apt - Roudnice na Labem

Montáž betonového oploceni Třebovle

Dobrý den, Děkujeme za zaslané faktury. Chtěl bych Vám ještě poděkovat za dodavku a montaz oploceni. Jsem rad ze jsem vybral právě vás na dodávku plotu. Moc děkuji a rád vás doporučím a předám kladné reference.
Vízner - Třebovle