Betonové komponenty

Pro stylové doladění vaší zahrady betonové komponenty s širokým využitím

Rychlá montáž, funkční doplněk, který ladí s betonovým plotem

Máte kolem zahrady betonový plot a chcete s ním sladit také vzhled záhonů a dalších zahradních prvků? Využijte speciální betonové komponenty. Lze z nich sestavit různě velké vyvýšené záhony, vytvořit komposter či použít jako opěrnou zídku ve svažitém terénu. Montáž je zcela jednoduchá, stačí jednotlivé komponenty rozestavět tak, jak chcete mít velký záhon, zídku či komposter a potom jednotlivé díly spojíte plastovými kolíky.
VYVÝŠENÉ ZÁHONY

VYVÝŠENÉ ZÁHONY

Hodí se vám na zahradu vyvýšený záhon? Nyní jej můžete udělat ve stejném stylu jako plot. Nabízíme betonové komponenty ve stejném dekoru jako plot. Stačí poskládat jednotlivé díly, spojit k sobě a osázet. Výsledkem je stylový záhon, který ladí s plotem. Betonové komponenty jsou jednoduchým způsobem, jak stylově doladit vaši zahradu k dokonalosti.

Mám zájem
KOMPOSTÉR

KOMPOSTÉR

Nechcete vyhazovat bio odpad ze zahrady? Rádi byste měli vlastní kompost na vylepšení záhonů? Chce to kompost. Ale ne jen tak ledajaký, z betonových komponent si můžete vytvořit vlastní kompostér, který bude ladit s vaším plotem. Díly jsou vyrobeny z kvalitního betonu, takže vydrží opravdu dlouho. Sestavte si kompostér na míru, který rozhodně nebude dělat ostudu.

Mám zájem

Vylaďte svou zahradu k dokonalosti

Použijte betonové komponenty a vytvořte si na zahradě stylové a zároveň funkční prvky.

Jednotlivé segmenty jsou v rozměrech 1 m a 2 m, výška je 25 cm. Z nich lze tvořit vyvýšené záhony, květináče, kompostéry, opěrné zídky do svahu a další prvky na zahradu. Betonová skládačka je velmi variabilní, můžete ji využít dle vaší fantazie a doladit tak vzhled vaší zahrady i předzahrádky podle vašeho vkusu.